KONST / Litografier / Färglitografi 13152108
nr 1315 2108
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, 83x59cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:19:38
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
23 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann